Przeprowadzki Warszawa-Siekierki -Transport mebli rzeczy – Mieszkania, domy, rezydencje.

Informacje ogólne:

Oferowanie przez nas usługi Przeprowadzki i Transportu w mieście Warszawa-Siekierki, gwarantują Państwu pełną obsługę różnego typu przeprowadzek począwszy od małych pomieszczeń, pokoi, mieszkań, domów firm małych, średnich i dużych wielkości oraz korporacji, instytucji, sklepów, magazynów, po przeprowadzki banków, urzędów, ministerstwa.

Proszę pamiętać, że w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z naszej fachowej pomocy. Udzielimy Państwu bezpłatnie wszystkie informacje na temat organizacji ceny poszczególnych usług w Piasecznie.

Bezpieczeństwo podczas przeprowadzki

Gwarantujemy, że zlecona przez Państwa usługa przeprowadzki lub transportu mebli, rzeczy, wykonamy z zachowaniem wszelkiego bezpieczeństwa. Nasi przeszkoleni pracownicy potrafią rozwiązać każde nietypowe sytuacje podczas wykonywania przeprowadzek z zachowaniem odpowiedniej uwagi podczas zabezpieczenia i noszenia mebli, rzeczy. 

Podczas usługi przeprowadzki Piaseczno, poza załadunkiem i transportem, Państwa meble i sprzęt będą ustawione w nowej lokalizacji, siedzibie, mieszkaniu według Państwa wskazówek, na terenie całej Polski oraz UE

Korzystając z naszej usługi przeprowadzkowej, wszystkie Państwa rzeczy są chronione od wszelkich uszkodzeń ubezpieczeniem OCP ( Odpowiedzialność Cywilna Przewoźnika).

Za pomocą różnych form kontaktu dostępnych na naszej stronie w bardzo szybki i precyzyjny sposób dopasujemy dla Państwa odpowiedni rodzaj usługi.

EURO-BONI  Przeprowadzki godne polecenia – Piaseczno

Rezerwacja terminu przeprowadzki

Dla Państwa komfortu możemy przygotować i podpisać umowę na wykonanie usługi przeprowadzki z zawartą data i godziną. Umowa będzie również zawierać wszystkie ustalone szczegóły dotyczące przebiegu usługi, przez co nawet bardzo odległe terminy będą już zawsze zarezerwowane dla Państwa.

Kategorie Przeprowadzek:

Podstawowa przeprowadzka-Piaseczno

Jest to najprostsza usługa przeprowadzki-transportu Państwa mebli, rzeczy, itp. Podstawiamy pod wskazany adres tylko samochód-meblowóz z aktywnym kierowcą.

Ze względu na posiadaną Polisę OCP jak i doświadczenie w układaniu mebli-rzeczy kierowca pomaga w układaniu i zabezpieczeniu Państwa mienia na samochodzie. Klient we własnym zakresie znosi i wnosi swoje rzeczy. Każdy pojazd-meblowóz do przeprowadzek wyposażony jest w odpowiednie materiały zabezpieczające rzeczy w transporcie. ( Pasy, koce, przekładki, folia bąbelkowa, stretch, itp.) Taka usługa rozliczana jest zazwyczaj na podstawie ceny za roboczogodzinę która to ustalana jest wcześniej z naszym konsultantem już na etapie wyceny i rezerwacji terminu wykonania usługi. Ustalona kwota za roboczogodzinę zawiera już takie opłatę za takie czynności jak: Podstawienie pojazdu pod wskazany adres, czas załadunku, odległość jaką ma przebyć kierowca z Państwa rzeczami do miejsca docelowego, czas rozładunku, oraz powrót kierowcy do naszej bazy.

Przeprowadzki-transport Piaseczno

Standardowa Przeprowadzka– Piaseczno

Najbardziej powszechny rodzaj przeprowadzki. Podstawiamy odpowiedniej wielkości Samochód wraz z ustaloną ilością osób potrzebną do noszenia mebli, rzeczy. Państwo odpowiednio wcześnie pakują we własnym zakresie swoje rzeczy do swoich lub powierzonych przez naszą firmę pojemników, kartonów czy worków. Nasi pracownicy sprawdzają i oceniają które meble i rzeczy w jaki sposób trzeba zabezpieczyć aby bezpiecznie i bez uszkodzeń dokonać relokacji mienia. zabezpieczone rzeczy, oraz przygotowane przez Państwo pakunki wynoszą z lokalu i układają na samochodzie. Na miejscu wnoszą rzeczy i ustawiają wszystko w miejsca wskazane przez Klienta. Cena za całą usługę przeprowadzki zazwyczaj wyliczana jest podczas rozmowy z naszym konsultantem, przez e-mail lub formularz wyceny online zamieszczony poniżej na naszej stronie. Przy większych przeprowadzkach istnieje możliwość bezpłatnej wizyty naszego konsultanta, który na miejscu doradzi oraz wyceni całą usługę przeprowadzki oraz przekaże najkorzystniejsze dla Państwa warunki wykonania usługi.

Kompleksowa Przeprowadzka– Piaseczno

Podczas rozmowy z naszym konsultantem ustalany zostaje termin wizyty naszego przedstawiciela, który od samego początku do końca będzie dla Państwa nadzorował przygotowania i przebieg całej przeprowadzki. W ustalonym czasie i terminie przywozimy wszystkie niezbędne materiały pakowe i zabezpieczające takie jak: kartony, pojemniki plastikowe, worki, taśmy pakowe, folie bąbelkowe, przekładki, koce do przeprowadzki, specjalne naklejki do opisu rzeczy po czym przystępujemy do zabezpieczenia i pakowania wskazanego przez Państwa dobytku. Zabezpieczone meble, rzeczy i sprzęty, wynosimy, ustawiamy bezpiecznie na samochodzie. Po dotarciu na miejsce w ustalonym czasie i terminie wnosimy wszystko i ustawiamy na wskazanych miejscach. Na koniec usuwamy i zabieramy ze sobą wszystkie zabezpieczenia oraz nie potrzebne zużyte materiały pakowe. Cena kompleksową usługę przeprowadzki jest ustalana indywidualnie z osobna dla każdego klienta.

Specjalizujemy się i wykonujemy:

Dodatkowo proponujemy Państwu usługi :

 • Zabezpieczenie i transport antyków, dokumentów
 • Utylizację zbędnych mebli, rzeczy i sprzętu
 • Materiały pakowe do przeprowadzki
 • Montaż i demontaż mebli, zabudowy
 • Załadunek, transport i rozładunek rzeczy, mebli, itp.

Oferujemy:

 • przeprowadzki mieszkań
 • przeprowadzki domów
 • przeprowadzki gospodarstw
 • bezpłatną wycenę i fachowe doradztwo w trakcie relokacji przez  przydzielona dla Państwa osobę
 • dostawę materiałów do pakowania
 • pakowanie i zabezpieczanie mienia
 • zabezpieczenie budynków przed uszkodzeniem podczas relokacji
 • zabezpieczenie sprzętu komputerowego
 • transport tajnych dokumentów
 • ubezpieczenie usługi i mienia
 • montaż i demontaż mebli
 • utylizacje niepotrzebnych rzeczy, mebli, itp.
 • Rezerwację terminu popartą umową na wykonanie usługi, dającą Państwu spokój i bezpieczeństwo  
Każdego dnia przyjmujemy zlecenia na przeprowadzki oraz przewóz mebli i rzeczy w miejscowościach takich jak: PiasecznoPruszków, GrójecWarszawa. ŻyrardówGrodzisk mazowiecki, Rawa MazowieckaOżarów mazowiecki, Sochaczew, Skierniewice. PiastówNadarzynKonstancin-Jeziorna, Białobrzegi, Nowe miasto nad PilicąWarkaMińsk mazowiecki, OtwockGóra Kalwaria. TarczynJankiRaszynMilanówekBrwinówFalentyŁazyMagdalenkaJózefosław, ChyliceJózefówWola Mrokowska, Podkowa leśna. MszczonówMogielnicaSękocinChynówKołbiel, Żabia WolaBłonie. Zaczynając usługę w tych miejscowościach, możliwa jest przeprowadzka na teren całego kraju jak i na terenie całej UE.
Obsługujemy codziennie wszystkie dzielnice naszej stolicy. Warszawa Włochy, Okęcie. SłużewiecWarszawa Służew. StokłosyWarszawa StegnyCzerniaków, Ursynów, MysiadłoWarszawa Kabaty, Natolin. Wilanów, Mokotów, WierzbnoRakowiecOchota. SiekierkiWarszawa FiltryWarszawa Mirów. Czyste, BemowoWarszawa ŻoliborzWarszawa Koło, Powązki, Muranów, Stare MiastoWarszawa Praga, Gocław, Stegny.

Uważamy, że najlepszym rozwiązaniem dla naszych klientów jest bezpośredni kontakt z nasza firmą.

Za pomocą różnych form kontaktu dostępnej na naszej stronie w szybki i precyzyjny sposób dopasujemy dla Państwa odpowiedni rodzaj usługi.

Wycena i dopasowanie usługi online
Opisz nam swoje potrzeby
Zostaw nam kontakt do siebie, a my zajmiemy się resztą...