Informacje ogólne:

Oferowanie przez nas usługi Przeprowadzki i Transportu w mieście Piaseczno, gwarantują Państwu pełną obsługę różnego typu przeprowadzek począwszy od małych pomieszczeń, pokoi, mieszkań, domów firm małychśrednich i dużych wielkości oraz korporacji, instytucji, sklepów, magazynów, po przeprowadzki banków, urzędów, ministerstwa.

Proszę pamiętać, że w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z naszej fachowej pomocy. Udzielimy Państwu bezpłatnie wszystkie informacje na temat organizacji ceny poszczególnych usług przez wszystkie dostępne na naszej stronie formy kontaktu: Przez telefon, e-mail, oraz formularz kontaktowy on nazwie,, Wycena Przeprowadzki Online’’ 

Bezpieczeństwo:

Gwarantujemy, że zlecona przez Państwa usługa przeprowadzki lub transportu wykonamy z zachowaniem wszelkiego bezpieczeństwa. Nasi przeszkoleni pracownicy potrafią rozwiązać każde nietypowe sytuacje podczas wykonywania przeprowadzek z zachowaniem odpowiedniej uwagi podczas zabezpieczenia i noszenia mebli, rzeczy. 

Podczas usługi przeprowadzki poza załadunkiem i transportem, Państwa meble i sprzęt będą ustawione w nowej lokalizacji, siedzibie, mieszkaniu według Państwa wskazówek.

Korzystając z naszej usługi przeprowadzkowej wszystkie Państwa rzeczy są chronione od wszelkich uszkodzeń ubezpieczeniem OCP ( Odpowiedzialność Cywilna Przewoźnika) ·

Uważamy, że najlepszym rozwiązaniem dla naszych klientów jest bezpośredni kontakt z nasza firmą.

Za pomocą różnych form kontaktu dostępnej na naszej stronie w szybki i precyzyjny sposób dopasujemy dla Państwa odpowiedni rodzaj usługi.

Wycena i dopasowanie usługi online
Opisz nam swoje potrzeby
Zostaw nam kontakt do siebie, a my zajmiemy się resztą...